Inspiracje

Gadżet dla sportowca

gadżet reklamowy dla sportowca

Zdrowy tryb życia zawsze jest w modzie, a coraz ładniejsza pogoda skłania do podejmowania aktywności na świeżym powietrzu. Warto wykorzystać te fakty przy dobieraniu gadżetów firmowych. Istnieje całe mnóstwo akcesoriów dla sportowców, które mogą okazać się przydatne dla naszych Klientów, a jednocześnie w sprytny sposób przemycać reklamę naszej marki. Prezentujemy krótki przewodnik po najciekawszych gadżetach dla sportowców, które dostępne są w naszym sklepie.

Praktyczne gadżety sportowe

Wielu sportowców-amatorów zaopatruje się w różne praktyczne gadżety sportowe. Warto zapytać ich o posiadaną kolekcję i w ramach prezentu uzupełnić ją o dodatkowe akcesoria – a naprawdę jest z czego wybierać. Ciekawą propozycją prezentu dla rowerzysty może być np. torba rowerowa, saszetka albo wodoodporny plecak rowerowy. Z powodzeniem zmieścimy w nim wszystkie niezbędne rzeczy, a gdy w trakcie przejażdżki zaskoczy nas pogoda, nie musimy obawiać się o ich przemoknięcie. Nie zapominajmy także o bardziej klasycznych akcesoriach rowerowych, takich jak dzwonek do roweru czy lampka rowerowa. Dla osób, które często korzystają z telefonu podczas jazdy na rowerze, doskonałym prezentem może okazać się rowerowy uchwyt do telefonu.

GADŻETY SPORTOWE

Akcesorium, które z pewnością przyda się każdemu sportowcowi, niezależnie od praktykowanej przez niego dyscypliny sportowej, to butelka sportowa. W tym względzie możemy wybierać spośród butelek o różnych pojemnościach, wzorach, ale także i specyficznej budowie. Mowa tutaj o butelkach sportowych przystosowanych do zamocowania przy ramie rowerowej (tzw. bidony) oraz o butelkach składanych, które po opróżnieniu zajmą niewiele miejsca w plecaku. Równie uniwersalnym prezentem dla sportowca będzie ręcznik chłodzący. To ręcznik, w którym efekt chłodzenia uzyskiwany jest dzięki technologicznej obróbce włókien tekstylnych.

Istny must-have wśród miłośników biegania stanowią bezprzewodowe słuchawki douszne, dzięki którym trening może mijać znacznie przyjemniej. Dobierając gadżet firmowy dla biegacza możemy także postawić na akcesoria zapewniające bezpieczeństwo podczas treningów po zmroku. Należy do nich m.in. opaska na rękę, umożliwiająca wybór jednego z dwóch trybów migania.

Jeśli zupełnie nie mamy pomysłu na to, jaki gadżet sportowy może być atrakcyjny dla naszych klientów, zawsze możemy uciec się do breloków. Brelok do kluczy w kształcie roweru, brelok do kluczy w kształcie biegacza albo brelok do kluczy z kompasem to propozycje błyskotek, które najchętniej doczepiane są do pęku kluczy używanych przez miłośników sportu.

Gadżet firmowy w postaci gadżetu sportowego to doskonały sposób, aby dać wyraz tego, że dopingujemy naszych w klientów w ich poczynaniach sportowych, a także dbamy o ich zdrowie. Gadżety takie znajdują zainteresowanie zwłaszcza wśród firm działających na rynku medycznym lub sportowym (np. prywatne kliniki, kluby fitness), ale także wśród firm zupełnie niezwiązanych z tymi obszarami.

Technologiczne gadżety dla sportowców

Technologiczne akcesoria sportowe mogą sprawić wiele frajdy, ale też zmotywować  do podejmowania częstszej aktywności fizycznej. Do ciekawszych gadżetów należy np. bransoletka z krokomierzem, dzięki której możemy kontrolować ilość kroków wykonywanych w ciągu dnia. Podobnym działaniem charakteryzuje się bezprzewodowy zegarek wielofunkcyjny. Po zsynchronizowaniu go z aplikacją na telefon możemy śledzić parametry naszej aktywności i snu, a także ilości spalanych kalorii.

Pozostałe akcesoria dla sportowców

Nikt nie powiedział, że gadżet dla sportowca nie może być przeznaczony dla osoby, która dopiero rozpoczyna przygodę ze sportem. Jeśli pragniemy wspomóc naszych klientów, zwłaszcza starszych, w zrobieniu pierwszego kroku ku aktywności fizycznej, dobrym wyborem mogą okazać się np. kije trekkingowe.

Wśród gadżetów sportowych dostępnych w naszym sklepie znajdą się także ciekawe akcesoria dla dzieci. Możemy pokusić się np. o zakup tradycyjnej skakanki albo skłonić się ku mniej wysiłkowym formom sportowym, zakupując zestaw gier planszowych albo grę „minipiłkarzyki”.