Inspiracje

Polecane i popularne Gadżety dla firmy na prezent

gadżety dla firmy to nie tylko prezenty dla pracowników kontrahentów to także upominki dla dzieci

Nie, nie lecimy za trendem proponując początkiem jesieni gadżety dla firmy na prezent. Robimy to z troską o was, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że proces projektu nadruku (a wcześniej koncepcja i odwieczny dylemat jakie gadżety dla firmy kupić), poprawki, produkcja może trwać dłużej niż kilka dni. A jeśli do tego dołożyć czas na dystrybucję wewnątrz firmy, okres urlopowy, to tak naprawdę te 10 tygodni do świąt Bożego Narodzenia nie jest terminem długim.

Rosnące ceny gadżetów dla firm

Często tuż przed świętami ceny gadżetów dla firm rosną. I nie jest to zależne od firmy, która proponuje je wykonać. Łańcuch dostawców ma rosnące ceny za prąd i paliwo, koszty pracowników. To powoduje, że na pewno będzie drożej. Proponujemy podejmować decyzję jak najszybciej, na pewno zaoszczędzisz.

Brak produktów

Branża gadżetów dla firm mocno odczuwa powrót do normalności w czasahc pandemii. Więcej osób zamawia teraz niż wcześniej. Obecnie dostawcy mają problemy z nadążaniem za tym zapotrzebowaniem, a co będzie tuż przed świętmai? Teraz, przy wszystkich niedoborach materiałów i siły roboczej na całym świecie już są problemy z realziacją zamówień. A gdy każdy niezdecydowany poprosi o gadżety dla firmy?

Co zrobić, by mieć pewność otrzymania gadżetów na święta?

Zaplanuj wszystko A-Z już teraz, tak by tuż przed świętami mieć pewność, że masz drobiazg dla każdego.

gadżety dla firmy to ciekawe opakowanie ale nici z nich jeśli nie zaplanujesz ich zakupu odpowiednio szybciej

Zaplanuj teraz

Przede wszystkim zacznij już teraz planować jakie gadżety dla firmy kupić. Klienci zamawiają prezenty świąteczne już teraz i mają pewność, że zostaną dostarczone na czas. Aby uniknąć problemów, zalecamy zaplanowanie zamówień i sfinalizowanie ich do końca października. W tym roku listopadowe zamówienia będą trudne do zrealizowania na czas. Oszczędź sobie kłopotów.

Bądź elastyczny z gadżetami

W przypadku produktów już zamówionych lub niedostępnych upominki firmowe mogą nie trafić na czas do rąk obdarowanych. Zatem jeśli zaplanowałeś produkt A, miej alternatywę w postaci B lub nawet C. Unikniesz rozczarowania, nerwów. Przejrzyj nasze najlepsze propozycje prezentów świątecznych dla klientów , pracowników i zastanów się co jest w zasięgu Twojego budżetu i co może trafić w gusta.

Zapewnij odpowiedni budżet

Większość firm oszczędza budżet na prezenty firmowe. Podążaj tą drogą, z tym, że rób to systematycznie cały rok. Wtedy będziesz tak samo elastyczny jak z samym wyborem produktu. Jeśli zapewnisz odpowiedni budżet na prezenty świąteczne nie będziesz musiał rezygnować z tego co wybrałeś już na początku roku. Przewidujemy, że przedmioty, z których będziesz chciał wybierać będą droższe końcem roku.

Jakie gadżety dla firmy na prezent ? Co wybierano zimą 2020 roku?

O ile koszulki z nadrukiem są dobrze widziane w teamie, na co dzień podczas pracy to o dziwo były często kupowane z nadrukiem w formie świątecznego cytatu, czy wzorku przypominającego ten ze znienawidzonego swetra. Ciężko poznać intencje tych, którzy jako prezent świąteczny ofiarowywali koszulki z nadrukiem i choć wierzymy, że było to w dobrej wierze, my mówimy stanowcze nie dla koszulek z nadrukiem ofiarowywanym w ten magiczny czas. Ubierz ekipę w koszulkę z ciekawym projektem, ale nie męcz pracowników tą koszulką w grudniu. Nie będzie to ani zabawne, ani na miejscu.

Kartki świąteczne, szczególnie te podpisane przez CEO są często dołączane do prezentów. I tu wydaje nam się, że to pomysł w dziesiątkę, o ile kartka ta będzie podpisana własnoręcznie. Każdy na pewno będzie doceniony, gdy otrzyma ciekawie zaprojektowaną kartkę i podpisaną przez szefa. Szczególnie dobrze odbiorą to pracownicy niższego szczebla, ot gwarantujemy. Zadbaj więc o kartkę z indywidualnym projektem i dołącz ją wraz drobiazgiem jaki znajdziesz u nas. Gadżety dla firmy nie muszą być drogie, ważne by były stosowne w czasie i połączone z miłym dodatkiem. A jeżeli kartki dołączasz do prezentów dla Twoich klientów, to wybierz kartkę, którą z dumą pokażą przy świątecznym stole.

Kubek z nadrukiem na gorącą czekoladę, czy herbatę przy kominku. To malutki upominek, który zawsze jest dobrze odbierany zgodnie z zasadą „kubków nigdy dość”. Zapewniamy, że jeżeli ten gadżet dla firmy będzie dobrze dobrany wielkością i nadrukiem znajdzie swoje stałe miejsce na stole. Jedna uwaga, nie tylko pojemność i kształt decyduje tu u wyborze tego jednego. Najważniejsze jest ucho, a co za tym idzie poręczność.

gadżety dla firmy to też kolorowe i ciekawe kubki świetne na prezent świąteczny

Przedstawiliśmy 3 najczęściej wybierane upominki świąteczne w roku 2020. A waszym zdaniem jaki jest ten ulubiony drobiazg jaki otrzymaliście końcem roku w związku z pracą przez was wykonywaną?

Gadżety dla firmy na prezent – nasze propozycje

Wybraliśmy 4 gadżety dla firmy na prezent o jakich warto pomyśleć w okresie jesienno-zimowym. Odpowiednio dobrane mogą już w listopadzie przypominać o zbliżającym się okresie świątecznym, co wprowadzi miłą rodzinną atmosferę.

Kubki to gadżety dla firmy o których nie sposób zapomnieć

Dwukolorowy kubek z odpowiednim nadrukiem i co ważne pewnym uchwytem. Z przyjemnością każdy chwyci ciepła herbatę i ze spokojem zajmie się codziennymi czynnościami.

Więcej kubków znajdziesz w całej naszej kategorii:

Świece, świeczki… Te gadżety dla firmy w okresie zimowym są na topie

Polecamy wszelkiego rodzaju uchwyty na tealight lub stojaki na świece. Zobacz całą kategorię: święta-zima

Kalendarze na Nowy Rok specjalnie jako gadżety dla firmy

Święta Bożego Narodzenie to zbliżający się okres Nowego Roku. Każdy z nas ma w związku z tym okresem nowe plany i zapewne wydarzenia jakie są z nimi związane. Warto mieć pod ręką stary, dobry kalendarz, a nie tylko nowoczesne smartfony i oprogramowanie. Nie musimy mówić, że możesz nadrukować ciekawy cytat zamiast swojego logo. Pomyśl o tym!

Wiesz kto wynalazł kalendarz?

Sumerowie już w epoce brązu mieli ułożony miesiąc w zależności od tego czy pierwszy dzień miał pełnię księżyca. Zawsze w kalendarzy było 12 miesięcy. Egipcjanie stworzyli własny, podobny do Mezopotańskiego, lecz miał dodatkowych 5 dni w roku.

Kartka z nadrukiem, pocztówka

Jak by jej nie zwał, ciekawie zaprojektowana będzie cieszyła oko i przypominała o ofiarodawcy. A gdy znajdzie się na niej własnoręczny podpis, sprawi, że poczujemy się wyjątkowi. Pomyśl o takiej formie podziękowań.

A wszystkie prezenty/gadżety dla firmy zapakuj w torbę idealną na prezenty firmowe

Warto przemyśleć sposób pakowania, tak by był on praktyczny, a co najważniejsze cieszył. Tak, opakowanie może sprawiać radość, a gdy odkryjemy, że jest ekologiczne na pewno wielu z was odczuje ulgę.

Ważne zasady o jakich należy pamiętać przy wyborze gadżetu w okresie świątecznym

Bądź ekologiczny oferując gadżety dla firmy na prezent

Choinki walające się długo po Nowym Roku, tony papierów z prezentów, czy plastikowych boxów po prezentach. Na pewno chcesz to widzieć na ulicach, w kontenerach? Zapobiegaj i wybieraj odpowiedzialnie. Zapytaj, może wykonawca nie musi pakować gadżetów dla Ciebie w jednostkowe opakowania. Wtedy otrzymasz swoje zamówienie w zbiorczym i oszczędzisz sporo nikomu niepotrzebnych śmieci.

ekologicznie zapakowane gadżety dla firmy będą z pewnością ciepło przyjęte

Personalizuj gadżety dla firmy, niekoniecznie swoim logo

Sądzisz, że na pewno Twoje logo w domu, do tego w okresie świątecznym to dobry pomysł? Może nie koniecznie. Świadomość od kogo był drobiazg zostanie, więc nie musisz ozdabiać prezentu swoim znakiem firmowym. Lepszym pomysłem może okazać się ciekawa grafika, cytat.

Zaskakuj

Pokaż coś ciekawego, dekorację, upominek, gadżet jakiego nikt się nie spodziewa. Nie kopiuj pomysłów innych, a wtedy zwykły drobiazg będzie lepiej odebrany.

Made in… no właśnie

nie prezent się liczy ale forma i pamięć to samo dotyczy podarunków w postaci gadżetów dla firmy

Stawiaj na rodzimą produkcję. Wszyscy promują ten trend, ale zapominają, że nie musi to być produkowane masowo. Pomyśl o drobiazgu ekologicznym, z manufaktury. Na pewno będzie on indywidualny i oryginalny. A jeżeli takiego prezentu nie ma, to zadbaj o indywidualną grafikę, taką, której nie ma nikt.

Prezenty, drobiazgi, przekąski

Nie, nie musisz ich robić. Także nie musisz kupować. Daj po prostu narzędzia do tego. Czy będzie to forma na wypieki, czy fartuch kuchenny, bądź zestaw noży. Inspiruj do działania, niekoniecznie dawaj gotowe.

Dobierz kolor, markę, nadruk

Nieważny jest gadżet. Ważny jest sposób jego przekazania i to co sobą symbolizuje. Kolory działają na każdego, a w okresie świątecznego nastroju wybitnie. Kluczowe jest dobranie nie tylko tego co ofiarujesz, ale także co tym przekażesz. I nie mowa tu o samej rzeczy. Mowa o kolorze. Żywe, przyciągające kolory odegrają kluczową rolę. Zostaniesz zapamiętany.

Marka. Tu radzimy ostrożnie. Nie marka świadczy o potędze prezentu. Czasami warto powiedzieć STOP. Owszem, zapewne masz kluczowych klientów do których nie można udać się z byle czym. Tak myślisz. Ale pomyśl ile będzie znaczył ręcznie uszyty szal z Twojego regionu w porównaniu z kolejnym w szafie, tej znanej marki.

Pomyśl o kolorach. Często myślisz o sile brandingu produktów promocyjnych. W przypadku np. koszulek lub wielu innych rodzajów produktów olbrzymie logo z przodu wygląda tandetnie. Nie idź tą drogą. Pamiętaj, że dobrze dobrany kolor z małym logo może przekazać wiele odnośnie Twojej firmy. Dla firm, które zbudowały silne skojarzenia ze swoim wizerunkiem, konkretny kolor jest marką w taki samym stopniu jak logo.