Inspiracje

Gadżety do samochodu

gadżety reklamowe - gadżety do samochodu

Klienci Twojej firmy spędzają dużo czasu za kółkiem? A może często zdarza im się podróżować jako pasażer? Wśród gadżetów do samochodu znajdą się przedmioty przydatne zarówno dla jednych, jak i dla drugich. Zapraszamy na przegląd najciekawszych akcesoriów samochodowych, które dostępne są w naszym sklepie.

Gadżety reklamowe – kubki podróżne

Łyk kawy lub innego ulubionego napoju w trakcie czekania na zmianę świateł przyda się każdemu kierowcy, zwłaszcza w porze letniej. Potrzeba do tego jednak kubka, który odłożymy bez obaw o rozlanie napoju podczas jazdy. To właśnie zaleta kubków podróżnych. Możemy wybierać spośród bambusowych czy korkowych kubków podróżnych, ale pamiętajmy, że atrakcyjnym wyborem są także kubki termiczne. Latem utrzymają one chód napoju, natomiast zimą nie pozwolą mu wystygnąć. W naszym sklepie z gadżetami samochodowymi można znaleźć kubki podróżne i kubki termiczne o różnych pojemnościach i wzorach.

Praktyczne gadżety reklamowe do samochodu

Praktyczne gadżety do samochodu to coś, co uszczęśliwia większość kierowców i z reguły jest przez nich chętnie wykorzystywane. Ładowarki samochodowe, latarki samochodowe albo kamery samochodowe są akcesoriami, które w wielu sytuacjach okazują się wręcz zbawienne. Równie dobrze możemy postawić jednak na wygodę i bezpieczeństwo. Klientom, którzy często korzystają z nawigacji lub mają potrzebę sięgania po telefon podczas jazdy, możemy podarować np. uchwyt do telefonu.

Nie zapominajmy również o całej masie gadżetów do samochodu, które służą utrzymaniu w nim porządku i czystości. Mowa tutaj m.in. o składanym organizerze samochodowym, który można umieścić np. w bagażniku albo o zestawie do mycia samochodu, który – miejmy nadzieję – będzie krokiem ku skłonieniu posiadacza do lepszego dbania o swój pojazd. Ciekawym prezentem jest też skrobaczka z rękawiczką. To propozycja zwłaszcza dla tych, którzy w zimie zapominają o ochronie dłoni przed mrozem.

Gadżety reklamowe – breloczki do kluczy

Breloki do kluczy z motywem ciężarówki lub klasycznego samochodu osobowego to doskonały prezent przede wszystkim dla tych, którzy z podróżami związani są zawodowo lub dla tych, którzy są prawdziwymi miłośnikami motoryzacji. To o tyle wyjątkowy gadżet, że osoba obdarowana nie będzie rozstawała się z nim nawet po wysiadce z samochodu, a zatem breloki do kluczy z logo lub nazwą firmy stanowią jeden z najlepszych nośników reklamy.

Gadżety reklamowe do auta – akcesoria podróżnika

Wiele gadżetów samochodowych dedykowanych jest także pasażerom. Mowa tutaj zwłaszcza o akcesoriach, które pomagają spędzić czas podróży w bardziej komfortowych warunkach. Jeśli osoba, którą chcemy obdarować gadżetem firmowym, podczas podróży lubi ucinać sobie drzemki, z pewnością przyda jej się zagłówek podróżny. To solidny amortyzator dla głowy, dzięki któremu sen będzie przyjemniejszy, a po nim nie wybudzimy się z bólem i skurczem mięśni karku. Idealnym dodatkiem do zagłówka podróżnego może być podróżna maska na oczy. To rodzaj opaski, która przyda się przy drzemce w słoneczne dni.

Dla osób, które często wybierają się w dalekie podróże, trafionym gadżetem mogą okazać się także wszelkie torby podróżne oraz zawieszki do bagażu. Z kolei paniom możemy sprawić radość podarowując kosmetyczkę podróżną.

Jeżeli dobieramy gadżety firmowe z myślą o pociechach naszych klientów, warto wziąć pod lupę dwa ciekawe gadżety. Pierwszym z nich jest pojemnik z miętówkami bez cukru w kształcie ciężarówki. To zamykane pudełeczko wypełnione cukierkami. Drugą propozycją jest antystres „ciężarówka”, czyli zabawka wykonana z materiału, który nadaje się do intensywnego ściskania. Z otrzymania takiego gadżetu z pewnością zadowoleni będą także rodzice, gdyż jest on świetnym sposobem na zajęcie uwagi dziecka podczas długich podróży.

Gadżety do samochodu to grupa gadżetów firmowych, które chętnie wybierane są przede wszystkich przez firmy ubezpieczeniowe, warsztaty samochodowe, stacje diagnostyczne czy też myjnie samochodowe. Wręczając je klientom, sprawimy im radość, a jednocześnie zapewnimy sobie doskonałą reklamę naszej firmy.