Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Nerka to jeden z wielu modnych akcesoriów, które pojawiają się w naszym sklepie. Zajmuje ważną pozycję jako praktyczny przedmiot do przenoszenia niezbędnych drobiazgów, kluczy, dokumentów czy też portfeli. Dzięki niej możemy zrezygnować z torebek, plecaków czy tradycyjnych toreb na ramię. Najważniejsze, że same nerki są wygodniejsze i mocno przytwierdzone do pasa, więc nie musimy wątpić, czy gdzieś je przypadkowo zostawimy. Ważną cechą produktu jest nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Może ona być idealnym rozwiązaniem w walce z kradzieżą. Znajduje się z przodu, dzięki czemu bez problemu mamy ją ciągle na widoku.  Produkt można nosić na wiele sposobów. Po pierwsze w stylu sportowym. Jeśli biegasz lub ćwiczysz na świeżym powietrzu jest to idealne rozwiązanie. Drugą opcją są wakacje, jeśli lubisz wyjeżdżać na wakacje dobrze mieć wolne dłonie, a saszetka na to pozwala. Trzecia kwestia to moda. Wystarczy połączyć ją z krótką letnią sukienką, bądź dżinsowymi szortami. Jeśli chodzi o mężczyznę, saszetka będzie odpowiednia do dżinsów, a także spodni dresowych, czy koszuli w kratę.

Saszetka to nie tylko modny dodatek. Mogą również odegrać ważną rolę dla każdego turysty lub sportowca. Podczas uprawiania sportów wyczynowych, takich jak alpinizm, jazda na rowerze czy bieganie, saszetka może być idealnym elementem wyposażenia. Jeśli mamy kobiecą nerkę, będziemy mieć pod ręką niezbędne drobiazgi. Nerki są bardzo lekkie i nie będą nas obciążać podczas ćwiczeń. Dla osób prowadzących aktywny tryb życia nerka jest bardzo dobrym wyborem.

W naszej ofercie znajdziesz nerki damskie, męskie i unisex odpowiednie do stylu miejskiego, sportowego lub rekreacyjnego. Wykonane one są z różnych materiałów, w tym odpornego na uszkodzenia poliestru i nylonu, a także wodoodpornych materiałów syntetycznych zapewniających wodoodporność, a także stylowych skórzanych nerek. Posiadają regulowany pasek, który pozwala dopasować je indywidualnie do sylwetki. Lekka, funkcjonalna i stylowa konstrukcja to główne zalety saszetek. Idealne miejsce do przechowywania portfeli, telefonów komórkowych, kluczy i innych akcesoriów.