Wyświetlanie 1–24 z 845 wyników

Aluminiowa butelka 600ml

czerwony
matowe srebro
niebieski
11,44  netto

Aluminiowa butelka 750ml

czerwony
matowe srebro
niebieski
20,02  netto

Antybakteryjny kubek podróżny 250 ml

biały
czarny
niebieski
szary
38,49  netto

Wśród innych korzyści, prezenty firmowe pomagają promować markę, zachęcać do lojalności klientów, okazywać uznanie obecnym pracownikom i powitać nowych pracowników. Bez względu na to, kim są zamierzeni odbiorcy, branding Twojej firmy powinien być drukowany na wszystkich prezentach firmowych. Markowe upominki firmowe utrzymują Twoją markę w centrum uwagi odbiorcy, jednocześnie zwiększając zasięg kontaktu z klientem.

w kuchni możesz wykorzystać gadżet dla firmy jakim jest fartuch kuchennyIstnieją dwa główne rodzaje prezentów firmowych: upominki firmowe dla pracowników oraz upominki firmowe dla klientów i klientów. Bez względu na to kogo obdarujesz jedzenie i picie jest czynnością, którą każdy z nas robi, tak jak Twoi klienci. Zatem to doskonała okazja, by bardzo często widzieli wizerunek Twojej firmy na którymś z produktów jak na przykład zestaw noży, czy Bawełniany fartuch kuchenny.

 

 

zestaw noży to doskonały gadżet dla firmy z kategorii jedzenie i picie

Większość ludzi lubi pić coś w drodze, a herbata lub kawa na wynos mogą być codzienną czynnością. Izolowane podróżne kubki do kawy to niedrogie markowe upominki firmowe, które są doskonałe dla pracowników biurowych lub nie biurowych, a także klientów. Ponieważ są lekkie i dość małe, możesz pozwolić sobie na wysyłanie markowych kubków do kawy do najbardziej lojalnych klientów bez przekraczania budżetu. Dodatkowo, jeśli Twoja firma sprzedaje gorące lub zimne napoje, podróżny kubek do kawy będzie bardzo odpowiednim prezentem korporacyjnym.

Każdy musi pić wodę, a jednorazowe plastikowe butelki są niesamowicie marnotrawstwem. Butelka na wodę wielokrotnego użytku ze stali nierdzewnej zachęca ludzi do używania mniejszej ilości plastiku i zdrowszego życia. Podarowanie ekologicznego upominku firmowego, takiego jak butelka wody wielokrotnego użytku, nie tylko poprawi Twój wizerunek wśród pracowników i klientów dbających o środowisko. Ponieważ jest to coś, z czego mogą korzystać wszyscy w każdym wieku, butelka wody wielokrotnego użytku marki firmy jest idealnym produktem promocyjnym do reklamowania Twojej firmy zajmującej się żywnością i napojami. Zobacz co oferujemy z kategorii jedzenie i picie.