Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników

Antybakteryjny notatnik A5

biały
czarny
czerwony
niebieski
9,23  netto

W tej kategorii znajduje się wiele gadżetów antybakteryjnych, takich jak: antybakteryjna podkładka pod mysz, nawilżacz powietrza ze światłem sterylizującym itd. Produkty antybakteryjne zawierają jony srebra i zapewniają długotrwałe działanie antybakteryjne, są dziś idealnymi i bardzo przydatnymi gadżetami. Mały przedmiot, które może zmienić właściciela może przenieść ze sobą baterie, dzięki tym produktom zmniejsza się ryzyko rozprzestrzeniania się zarazków i bakterii. Przeznaczony nie tylko dla profesjonalistów na rynku medycznym czy farmaceutycznym, ale także pomocny w każdym miejscu pracy czy domu. Doskonale wiemy, że bakterie mogą rozwijać się na wszelkiego rodzaju powierzchniach i przetrwać tygodnie, a nawet miesiące .

Proponujemy nową serię, która skupia się na ludzkim uśmiechu, aby zawsze pojawiał się na twarzach Twoich klientów. Od ludzi, jako ludzi. Z entuzjazmu i radości życia. Odpowiadając za ich zdrowie i bezpieczeństwo posiadamy idealne rozwiązanie w postaci antybakteryjnych gadżetów oraz przedmiotów. Oferowane przez nas produkty obejmują różnorodność artykułów, które doskonale nadają się jako produkty wspomagające w codziennym użytkowaniu. Obejmują one różnorodne artykuły biurowe i akcesoria do produktów elektronicznych. Inne biurowe gadżety to wspomniane już podkładki pod mysz, czy długopisy. Posiadają one niepowtarzalny design, dostosowany do grupy docelowej, a ich jakość jest nienaganna. Solidne wykonanie i jakość produktów świadczy o tym, że nasz sklep skupia się wyłącznie na dostarczania produktów, które warte są zakupu.

W aktualnych czasach zmienił się też świat produktów, które mogą być dostępne w formie antybakteryjnej. Obecnie największą popularnością cieszą się gadżety antybakteryjne, środki sterylizujące.  Przykładowo długopis reklamowy jest niezbędnym małym narzędziem w codziennym użytkowaniu i świetnie sprawdza się jako gadżety dla firmy. Obecnie długopisy antybakteryjne, które przechodzą z rąk do rąk często wykorzystują dodatkowo materiały antybakteryjne. Pozwala to na większą sterylność.