Wyświetlanie 1–24 z 43 wyników

Plecak – BERLIN

granatowy
szary
78,61  netto

Torby na laptopa

W obecnych czasach, gdzie technologia rozwija się w zastraszająco szybkim tempie laptopy i tablety stają się coraz bardziej kompaktowe. Z dnia na dzień można spotkać się z coraz większą ich mobilnością. Towarzyszą nam niemal przez cały czas. Czy to w pracy czy w trakcie rozrywki. W reklamach non stop można zobaczyć ludzi korzystających z tych dobrodziejstw technologii na kanapach. Coraz więcej osób pracuje na laptopie trzymając go na kolanach. Stół czy biurko powoli odchodzą w zapomnienie.

Zawsze pomocna torba na laptopa

Z racji tego, że z laptopów korzystamy w różnych miejscach konieczne jest ich przenoszenie. Najlepiej do tego celu służą specjalne torby. Pozwolą one w wygodny i swobodny sposób na podróż laptopa Twojego klienta. Nasz gadżet reklamowy w formie torby na laptopa i dokumenty będzie bardzo prestiżowym i eleganckim prezentem dla Twojego klienta. Możesz mu go podarować z okazji świąt, podpisania kontraktu czy nawiązania innej formy współpracy.

O lojalnych klientów trzeba dbać…

O lojalnych klientów trzeba dbać, właśnie dlatego kup nasz gadżet reklamowy i pokaż im jak bardzo ich cenisz. To produkt o wiele lepszy od tradycyjnych materiałów reklamowych takich, jak długopisy czy też smycze z logiem Twojej firmy. Konstrukcja torby na laptopa i dokumenty jest niezwykle udana. Możesz w niej przenosić urządzenie dowolnej wielkości, a także faktury czy inne firmowe dokumenty.

Logo, kolorystyka i design

Logo, kolorystyka i design mogą być dostosowane do Twoich potrzeb. W rezultacie ta torba na laptopa lub dokumenty może służyć jako świetny prezent podczas imprez firmowych, a nawet jako prezent przy zakupie laptopa. Świetnie sprawdzi się także jako prezent dla pracowników. Takie luksusowe prezenty na pewno docenią osoby, które na co dzień korzystają z laptopów.

W ofercie swojego sklepu mamy najróżniejsze gadżety reklamowe. Począwszy od długopisów i notatników skończywszy na galanterii skórzanej. Dzięki szerokiej gamie produktów wyróżniamy się na tle innych firm. Produkty, które oferujemy cechuje najwyższa jakość. Wkładamy w nie całe serce, abyście i Ty i Twoi klienci byli zadowoleni.