Wyświetlanie 1–24 z 31 wyników

Kabel do ładowania

biały
czarny
czerwony
niebieski
szary
9,95  netto

Kabel do ładowania

biały
czarny
czerwony
niebieski
8,49  netto

Kabel do ładowania

czarny
czerwony
niebieski
srebrny
10,29  netto

Kabel do ładowania

biały
czarny
czerwony
niebieski
19,50  netto

Kabel do ładowania powinien być kompatybilny głównie z ładowarką smartfona i telefonu komórkowego. Te informacje można znaleźć w opisie produktu. Wybór niewłaściwego kabla uniemożliwi korzystanie z funkcji szybkiego ładowania, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dzięki intensywnemu korzystaniu z telefonów komórkowych nie musimy się martwić, że wyłączy się w nieoczekiwanych momentach. Kabel USB jest praktyczny i wydajny. Służy do szybkiego ładowania telefonów komórkowych i przesyłania danych.

Kabel do transmisji danych to akcesorium, które przed sprzedażą było wielokrotnie testowane w ekstremalnych warunkach. Dzięki szeroko zakrojonym testom zginania i rozciągania kabli USB mamy pewność, że są one bardzo wysokiej jakości. Dzięki specjalnie zaprojektowanej wtyczce użytkownicy mają pewność, że kabel ładowarki może być używany przez długi czas i intensywnie. Produkt jest praktyczny i wydajny. Służy do szybkiego ładowania telefonów komórkowych i przesyłania danych.

Kable USB są przydatne tylko wtedy, gdy są kompatybilne z obsługiwanymi urządzeniami. Więc przed zakupem musisz zadać sobie pytanie, który kabel ładujący USB jest odpowiedni do Twojego urządzenia. W naszym sklepie internetowym możesz kupić kable do telefonów komórkowych ze złączami Micro USB, nowoczesne kable USB-C oraz kable ze złączami Lightning do smartfonów Apple. Kabel USB ze złączem Micro USB może być nie tylko sprawnie podłączony do smartfona, ale również może być używany z dowolnym urządzeniem ze złączem Micro USB. W najnowszych telefonach komórkowych można również zastosować nowy typ złącza USB-C, które z powodzeniem zastąpi dotychczasowe złącze Micro USB. Z drugiej strony kabel z interfejsem Lightning nadaje się nie tylko do iPhone’a, ale także do iPada lub iPoda. Długość i szybkość ładowania kabla USB dostępnego dla telefonu są różne. Korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne.