Wyświetlanie 1–24 z 740 wyników

Bawełniana torba na zakupy

biały
ciemny szary
czerwony
niebieski
royal blue
szary
turkusowy
6,69 9,09  netto

Bawełniana torba na zakupy

biały
ciemny szary
czerwony
Dark green
Dark navy
Fuchsia
Lime
niebieski
pomarańczowy
royal blue
szary
turkusowy
żółty
6,13  netto

Bawełniany worek z szerokimi paskami

czarny
czerwony
granatowy
pomarańczowy
zielony
6,00  netto

Ciekawe torby i plecaki z logo firmy od zawsze są jednymi z najlepszych upominków reklamowych. Oferowane klientom wywołują uśmiechy na ich twarzach. Przemawiają do szerokiego grona odbiorców, ponieważ są bardzo funkcjonalne. To ciekawe rozwiązanie również ze względu na to, że plecaki promocyjne możesz dostosować pod swoją firmę.

Możesz zaprojektować go tak, aby miał odpowiedni materiał i kolor. Tak, aby utożsamiał się z Twoją firmą. W naszej ofercie znajdują się świetne torby i plecaki promocyjne, ale mamy również więcej gadżetów reklamowych takich jak narzędzia wielofunkcyjne, notesy czy długopisy. Najważniejsza jest jednak ich praktyczność. Prezenty promocyjne, których klient nie używa często lub są wątpliwej jakości zwyczajnie lądują w koszu.  Świetnie sprawdzą się one podczas eventów sportowych czy innych wydarzeń firmowych.

Te promocyjne plecaki będą wyjątkową  zachętą  dla uczestników takich imprez. Możesz też podarować je klientom, którzy interesują się sportem czy zwyczajnie często podróżują. Zachęci to ich do korzystania z usług Twojej firmy, ponieważ będą kojarzyć ją w pozytywny sposób. Taki plecak mogą podarować również swoim dzieciom czy innym bliskim osobom. Wtedy i one dowiedzą się jaka firma dała im ten prezent. Nasze gadżety reklamowe są całkowicie warte swojej ceny!

Do naszych plecaków możesz włożyć również inne gadżety reklamowe. Tym samym stworzysz coś bardzo unikatowego. Ludzie wprost kochają być obdarowywani całymi zestawami. Taki komplet gadżetów reklamowych będzie spektakularną częścią Twojej strategii marketingowej. To nie może się nie udać!

Nadruk na plecaku może być naniesiony za pomoc druku lub wyszywany. To zapewni doskonałą widoczność dla Twojej marki. Z racji tego, że plecaki mają dużą powierzchnię reklamową Twoje logo będzie bardziej wyraźne. U nas możesz zakupić także inne gadżety reklamowe. Jeśli potrzebujesz długopisów, notatników czy etui na telefon możesz znaleźć je właśnie w naszych katalogach. Opcji do wyboru jest tak wiele, że można się pogubić.