Wyświetlanie 1–24 z 634 wyników

Użyteczność produktu promocyjnego jest dla konsumentów priorytetem numer jeden. Dla odbiorców artykuły promocyjne to strata miejsca, jeśli nie pełnią żadnej funkcji. W rzeczywistości konsumenci wolą produkt, który ma co najmniej 2 lub 3 funkcje. Jeśli produkt promocyjny może rozwiązać dany problem, to na stałe zagości w życiu Twojego odbiorcy. Możesz znaleźć setki produktów promocyjnych, które spełniają te standardy. Wśród nich są gadżety związane z tym co w XXI wieku jest nieodzowne w domu, biurze, codziennie – jest nim elektronika. dealnym przykładem wielofunkcyjnego produktu promocyjnego jest głośnik Bluetooth.

elektronika głosnik Bluetooth

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zwiększenie produktywności, czy tylko podziękowanie, prezenty dla pracowników są niezbędne, szczególnie w okresie świątecznym. W przypadku firm, których pracownicy pracują w domu, przemyślany prezent świąteczny pomoże im efektywniej wykonywać swoją pracę. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi Twój zespół będzie pełen energii i podekscytowany pracą zdalną.

Kolejnym świetnym przykładem są słuchawki douszne. To prosty, ale użyteczny pomysł na prezent, który pracownicy pokochają. Zrób krok dalej i zainwestuj w te niestandardowe wodoodporne wkładki douszne, które mogą być oznakowane kolorowym logo. Pracownicy pokochają to, że można je łatwo podłączyć do dowolnego urządzenia za pomocą technologii Bluetooth, a po sparowaniu z wygodnym etui ładującym jest to element łatwy do śledzenia i zawsze pod ręką, gdy jest potrzebny. Te wysokiej jakości wkładki douszne oferują ultra jakość dźwięku stereo i wbudowane podwójne mikrofony, których pracownicy pokochają podczas spotkań lub wirtualnych konferencji.

Podkładka pod mysz elektornika ładowanie smartfona

Elektronika, to np. podkładka pod mysz z ładowarką bezprzewodową i podpórką. Biuro domowe może być zagracone. Zwłaszcza, gdy urządzenia elektroniczne i ich kable ładujące zaczynają się piętrzyć. Bezprzewodowe ładowarki w połączeniu z innymi funkcjonalnymi zastosowaniami, takimi jak ta bezprzewodowa podkładka pod mysz z ładowarką, stanowią przemyślany, ale innowacyjny pomysł na prezent świąteczny dla pracowników. Szczególnie podoba nam się to, że ta niestandardowa ładowarka bezprzewodowa jest wyposażona w uchwyt na nóżkę, dzięki czemu jest idealna dla pracowników, którzy mogą używać swoich telefonów do wideokonferencji.