Wyświetlanie 1–24 z 99 wyników

Aluminiowy długopis przycisk – SPARTA

biały
granatowy
Srebrny Mat
1,58  netto

Aluminiowy długopis przycisk – VERIA

biały
granatowy
Srebrny Mat
1,58  netto

Długopis – BERN

biały
czerwony
Matowy Zloty
niebieski
srebrny
turkusowy
tytanowy
zielony
1,15  netto

Długopis – BERN PECAS

beżowy
czerwony
granatowy
pomarańczowy
zielony
0,92  netto

Długopis – PECAS

beżowy
czerwony
granatowy
pomarańczowy
zielony
0,74  netto

Długopis aluminiowy, recykling – DONA

niebieski
srebrny
tytanowy
1,67  netto

Długopis bambusowy – TOYAMA

beżowy
czerwony
granatowy
pomarańczowy
zielony
1,85  netto

Długopisy, pióra, ołówki… Aby przetrwać pośród stale rosnące konkurencji. Musisz pomyśleć o dobrym marketingu. Jeśli masz na niego ograniczony budżet, wybierz efektowne gadżety reklamowe, które wspomogą budowanie pozytywnego wizerunku dla Twojej marki. Jeśli chcesz się wyróżnić na tle innych firm, ważne jest, aby Twoja marka była widoczna dla obecnych i potencjalnych klientów!

Jako firma, zawsze musisz być o krok do przodu przed konkurencją i wymyślać nowe i kreatywne taktyki marketingowe i reklamowe. Choć tradycyjne reklamy są skutecznym pomysłem na reklamowanie Twojej firmy, to do najtańszych nie należą. Wysokiej jakości produkty promocyjne są tak samo świetnym sposobem na osiągnięcie tego samego efektu reklamowego.

Upominki promocyjne takie jak zestawy długopisów, ołówków czy piór świetnie promują Twoją markę, ponieważ tych przedmiotów każdy z klientów używa niemalże codziennie, a z pewnością dość często. Jeśli Twoja firma zacznie korzystać z naszych zestawów gadżetów reklamowych, na pewno zwiększy swoje szanse na nawiązanie współpracy z potencjalnymi klientami. Stanie się tak, ponieważ upominki z nadrukowanym logo lub nazwą Twojej firmy poprawią jej rozpoznawalność.

Kiedy więc Twój klient z nich skorzysta, natychmiast pomyśli o Twoich produktach lub usługach. Jest to bardzo opłacalna reklama również ze względu na niskie koszty, jakie generuje. W porównaniu z reklamą w telewizji produkty te promocyjne mają bardziej długofalowe działanie. Innymi słowy, zestawy gadżetów reklamowych są trwałe i są z klientem przez długi czas.

Zastanawiasz się, dlaczego miałbyś wybrać zestawy upominkowe zamiast pojedynczych gadżetów reklamowych? Odpowiedź jest prosta. Zestawy gadżetowe to więcej produktów i więcej praktycznych prezentów, którzy klienci uwielbiają dostawać. Tutaj chodzi również o oszczędność. Gdybyś miał kupić każdy gadżet z osobna, musiałbyś wydać zdecydowanie więcej środków z budżetu na marketing. Tym sposobem oszczędzasz i zyskujesz uznanie klientów poprzez ich obdarowywanie naszymi gadżetami.