Wyświetlanie 1–24 z 163 wyników

Bawełniany notatnik A5

biały
czarny
czerwony
niebieski
zielony
12,60  netto

Ekologiczny notatnik A5

czarny
czerwony
niebieski
zielony
13,01  netto

MO6532 Product Variation

biały
czerwony
niebieski
royal blue
12,21  netto

Notatnik

biały
czarny
czerwony
niebieski
7,85  netto

Notatnik

czarny
czerwony
jasnozielony
niebieski
pomarańczowy
5,96  netto

Notatnik A5

biały
czerwony
Lime
niebieski
pomarańczowy
8,79  netto

Notesy na zamówienie są świetnym pomysłem na prezent promocyjny, ponieważ będą dobre na różne okazje i akcje promocyjne. Można skorzystać z nich podczas konferencji, eventów, czy wręczyć klientom jako upominki. Niezależnie od tego, w jaki sposób zostaną wykorzystane niestandardowe notatniki są świetnymi gadżetami reklamowymi. Dzięki szerokiej gamie stylów i kolorów można je spersonalizować, tak, aby jak najlepiej zaprezentowały Twoją firmę.

Nieszablonowe notesy mogą różnić się rozmiarem, wzorem i kolorem. Ich wielkość jest najróżniejsza od rozmiarów wielkości laptopa, po te kieszonkowe. Oprócz tego dzięki zastosowaniu różnych materiałów mogą mieć ciekawą fakturę. Oczywiście wszystko zależy od Twojego budżetu. Zakup gadżetów reklamowych to zdecydowanie jedna z najtańszych form skutecznego marketingu firmy.

To jak będzie wyglądał Twój firmowy notes zależy już tylko od Ciebie. Tutaj ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Nie tylko zewnątrz, ale i wewnątrz notes może nawiązywać do Twojej firmy. Wystarczy, że na kartkach zostanie umieszczone jej logo. To pozwoli na maksymalne wyeksponowanie marki. Notatnik z wizerunkiem Twojej firmy będzie wyglądał bardzo profesjonalnie. Niestandardowe notesy są niezwykle przydatne. Używane cały czas z pewnością nie wylądują w koszu na śmieci.  Modele dostępne w naszej ofercie stanowią świetny sprzęt biurowy do robienia notatek.

Takie gadżety reklamowe pozwalają użytkownikom na zwiększenie swojej produktywności. Mogą w nich zanotować listę zakupów bądź listę rzeczy do zrobienia w danym dniu, czy też miesiącu. Notatniki mogą być świetnym prezentem dla pracowników i klientów od Twojej firmy. Dzięki temu, że są one solidne, tak jak i każdy z naszych gadżetów reklamowych będą z klientem przez długi czas. U nas możesz znaleźć nie tylko zwyczajne gadżety, ale i te ekologiczne. Dzięki nim zadbasz nie tylko o swój portfel, ale również o środowisko. Trwałość zapewnia długowieczność. Jeśli chcesz zatem, aby klient na długo zapamiętał Twoją markę kup nasz produkt i obdaruj nim go.