Wyświetlanie 1–24 z 26 wyników

Antystres „piłka”

biały
czerwony
fioletowy
granatowy
pomarańczowy
zielony
żółty
2,40  netto

Antystres „piłka”

biały
czerwony
fioletowy
granatowy
pomarańczowy
srebrny
zielony
żółty
3,12  netto

Antystres kwadrat

biały
czerwony
pomarańczowy
żółty
3,30  netto

Upominki firmowe oferowane swoim klientom to zawsze dobry pomysł, aby im zaimponować. Zwłaszcza jeśli produkt jest praktyczny i świetnie nadaje się do codziennego użytku. Te gadżety antystresowe spełniają wszystkie wymagania: są zabawne i korzystne dla każdego, kto spędza wiele godzin przy telefonie lub komputerze. Pomagają one odciążyć organizm,  także poprawić koncentrację i samokontrolę ich posiadacza. Oczywiście wszystko zależy od tego do jakiego segmentu mają dotrzeć te produkty.

Gadżet antystresowy ogólnie jest ważnym upominkiem promocyjnym. Nie tylko dla przyszłych klientów ale i tych obecnych. Jest tak, ponieważ oprócz doskonałego komunikowania logo Twojej marki jest wykorzystywany w życiu codziennym. Powtarzalne ruchy, które wykonuje się podczas korzystania z tego upominku reklamowego odprężają jego właścicieli. Pomagają także na odzyskanie koncentracji i rozluźnienie napięcie mięśni. Takie czynności pomagają pobudzić krążenie w palcach, które często zmniejsza się po wielu godzinach pracy przy komputerze.

Dużym plusem produktów antystresowych jest łatwość ich dostosowania do Twojej marki. Możesz wybrać dowolne rozmiary, kształty i kolory. Duża powierzchnia, na którą można nanieść logo lub nazwę firmy to kolejny plus antystresu. Ten świetny produkt marketingowy jest bardzo praktyczny, dlatego cieszy się ogromną popularnością. Może być wykonany z różnych materiałów. Niektóre z nich po zmiażdżeniu odzyskują swój kształt. Inne są plastyczne i składają się z plastikowych granulek lub piasku. To produkty bardzo przystępne zarówno ze względów na koszty, ale i ich wysoką przydatność.

W naszej ofercie znaleźć możesz najróżniejsze gadżety reklamowe. Wystarczy, że przejrzysz nasz katalog, a z pewnością nie zostaniesz z niczym. Produkty promocyjne, które posiadamy w sprzedaży to m.in. plecaki, latarki, lampki, czy akcesoria kuchenne. Wszystkie są wyjątkowe i nie powtarzalne, ponieważ na Twoje życzenie umieszczamy na nich wizytówkę Twojej firmy, która będzie wspierała jej reklamę.