Wyświetlanie 1–24 z 50 wyników

Zestaw do notatek “dymek”, karteczki samoprzylepne

czarny
czerwony
granatowy
zielony
żółty
4,60  netto

Karteczki samoprzylepne to wciąż bardzo popularne rozwiązanie do zapisywania krótkich informacji (oraz idealne gadżety dla firm), takich jak numer telefonu dzwoniącego czy data i godzina spotkania. Bloki papierowe sprawdzają się w biurze i w domu. Na tych małych karteczkach zrobimy listy zakupów lub zostawimy wiadomości innym członkom rodziny. Są uważane za najszybszy i najwygodniejszy sposób na szybki przekaz myśli. Jest to również świetny sposób na oznaczanie rzeczy, udostępnianie informacji lub pozostawianie różnych notatek. Wiele osób używa ich  jako narzędzi do nauki języka lub innych rzeczy. W ostateczności mogą też służyć jako zwykłe notesy z dodatkowymi funkcjami. Są dostępne w wielu kolorach i w wielu formatach, dzięki czemu można je dostosować w razie potrzeby. Nie ma również potrzeby używania samych klocków. Zamiast tego możesz użyć specjalnego dyspensera z notatkami, co jest wygodniejsze dla wielu osób i bardzo piękny dodatek do każdego biura.

Bloczek karteczek na biurku w pracy będzie niezastąpioną pomocą, gdy chcesz szybko zanotować informacje z rozmowy telefonicznej z klientem, zapisać godzinę lub plan spotkania zespołowego czy szybko rozpisać obowiązki na dany dzień. Produkty te często wykorzystywane w zawodach projektowych, architekt, projektant, gdzie na początku tworzy się prototypy produktów. Papierowe prototypowanie to świetny sposób na szybkie przetestowanie pomysłów podczas spotkań zespołowych. Na karteczkach można rozpisać różnego rodzaju informacje tekstowe czy symbole, a następnie sortować je i umieszczać w dowolnym miejscu tworzonego projektu. Warto również wspomnieć, że karteczki biurowe z powodzeniem można wykorzystać jako produkt reklamowy. To nie jest duży wydatek, a skutecznie pomoże w promocji  działalności firmy.

W przypadku dzieci również sprawdzą się idealnie, gdyż codziennie czytają podręczniki lub zapisują słowa nauczyciela w szkole, więc ich notatki wymagają urozmaicenia. Kolorowe karteczki samoprzylepne sprawdzą się świetnie. Dzieci będą mogły wybrać swoje ulubione kolory i kształty, co z pewnością ułatwi zapamiętanie materiałów szkolnych, które muszą przyswoić.