Wyświetlanie 1–24 z 83 wyników

Składana torba chłodząca

biały
błękitny
czerwony
granatowy
Limonka
11,21  netto

Torba chłodząca na 6 puszek

biały
czerwony
granatowy
zielony
4,26  netto

Dobrze dobrana strategia marketingowa, to bardzo ważna sprawa. Aby reklama Twojej firmy była skuteczna nie musisz wydawać ogromnych pieniędzy. Jeśli jesteś małym lub średnim przedsiębiorstwem, możesz zacząć od drobnych upominków takich jak np. nasze torby termoizolacyjne. Modele, które mamy w ofercie wykonane zostały z wysokiej jakości komponentów. Nadruk na nich jest trwały i czytelny.

Takie torby termoizolacyjne to idealne prezenty dla pracowników, klientów, kontrahentów i nie tylko. Czy jest lepszy sposób, aby zapewnić im chłodne napoje i posiłki? Podczas zjazdów rodzinnych, pikników firmowych i wydarzeń sportowych, które odbywają się w upalne dni? Raczej nie. Torby wyposażone zostały w szczelną izolację. Dzięki niej utrzymują swoją zawartość w odpowiedniej temperaturze.

Jeśli obdarować swoich pracowników nieszablonowymi materiałami marketingowymi, z których będą korzystać? Wybierz nasze niestandardowe torby termoizolacyjne. Są one bardzo funkcjonalne, ponieważ trzymają temperaturę cały dzień, a Twoi klienci będą z nich korzystali przy każdej okazji, ponieważ są bardzo praktyczne. Już teraz oferowane przez nas torby termoizolacyjne mogą pracować na Twoją markę.

Wykonane z najwyższej jakość trwałych materiałów, które wykazują działanie wodoodporne są gadżetem reklamowym na długie lata. Szukasz pożytecznego produktu który nie nadszarpnie Twojej kieszeni? Wybierz torbę termoizolacyjną i ciesz się zadowoleniem ze strony klientów. Gadżety, które są dostępne u nas można zamawiać hurtowo i w przystępnych cenach, dzięki czemu nie tracisz dużych środków na kampanię reklamową.

Dobrze wykonana, niezniszczalna torba termiczna może być doskonałym narzędziem do udostępniania szerokiemu gronu odbiorców informacji o Twojej firmie. Nadruki na torbach są najwyższej jakości, dlatego ich trwałość jest bardzo wysoka. Twoi klienci nie tylko będą zadowoleni z tego, jak długo torba im służy, ale także skojarzą Twoje przedsiębiorstwo z nietuzinkowymi pomysłami, dzięki czemu będą ją chętnie polecać.