Wyświetlanie 1–24 z 39 wyników

Koc polarowy – STAVENGER

biały
czerwony
granatowy
Limonka
niebieski
pomarańczowy
Srebrny Mat
szary
20,64  netto

Koc polarowy RPET – DINARA RPET

beżowy
czerwony
szary
35,60  netto

Koc polarowy RPET – MUSALA RPET

beżowy
biały
czerwony
granatowy
Limonka
niebieski
pomarańczowy
szary
31,19  netto

Chyba każdy na myśl o wakacjach, podróżach i odpoczynku odpływa relaksując się w myślach. To bardzo miła wizja, jednak zanim wyjedziemy na upragniony urlop musimy się spakować. Pakowanie bagażu to coś czego nie cierpią nawet zagorzali fani turystyki. Dla niektórych ludzi samo myślenie o tym to istna katorga. Dlatego w naszej ofercie mamy wiele świetnych akcesoriów podróżnych. Koce, butelki na napoje czy pokrowce na ubrania, są idealnym produktem promocyjnym dla Twoich klientów; U nas znajdziesz przedmioty bez, których turyści zwyczajnie się nie obejdą.

Oferowane w naszym katalogu akcesoria podróżne są bardzo modne i funkcjonalne. Cieszą się one ogromną popularnością wśród swoich posiadaczy. Klienci zawsze cieszą się z praktycznych prezentów, które mogą wykorzystywać. Zamiast leżeć w szafie albo – co gorsza – w koszu na śmieci gadżety reklamowe mogą promować Twoją markę. Gadżety reklamowe, które służą pomocą nie wylądują w koszu, a wręcz przeciwnie pomogą Ci w stworzeniu świetnej marki.

Akcesoria podróżne możesz łatwo dostosować do swojej marki, dzięki temu, że wybierzesz kolor, który będzie ją poniekąd reprezentował. Na akcesoriach dla podróżnych możesz również nadrukować dowolnej wielkości logo. Dzięki dużej przestrzeni akcesoriów dla podróżnych będzie ono lepiej widoczna. Jeśli zaoferujesz swoim klientom taką formę gadżetu reklamowego przed świętami, czy okresem wakacyjnym na pewno wzbudzi on duże zainteresowanie. Twoi klienci podziękują Ci za ten prezent i ucieszą się z niego, ponieważ będą mogli go zabrać w podróż ze sobą.

Wszystkie gadżety oferowane w naszym sklepie są bardzo oryginalne i praktyczne. Ten produkt promocyjny sprawi, że więcej klientów zainteresuje się Twoją firmą, ponieważ otrzymają przedmiot, który będzie widziany w wielu zakątkach świata. To świetny sposób na globalną reklamę niewielkim kosztem. Akcesoria podróżne to dobry sposób, aby nagrodzić klientów za ich lojalność i pokazać im swoją wdzięczność. W naszym katalogu znajdziesz wiele akcesoriów podróżnych, które rozreklamują Twoją markę.