Nie znaleziono produktów, których szukasz.

W miarę jak konsumenci stają się coraz bardziej świadomi społecznie, oczekują tego samego od swoich ulubionych marek. Nie inaczej jest w branży produktów promocyjnych. W rzeczywistości, według badania przeprowadzonego przez specjalistów ponad 60% konsumentów ma bardziej przychylną opinię o reklamodawcy, jeśli produkty promocyjne, które otrzymują są to gadżety ekologiczne.

Gadżety ekologiczne to zrównoważone produkty, które przynoszą korzyści środowiskowe, społeczne i ekonomiczne, jednocześnie chroniąc zdrowie i środowisko w całym cyklu produkcji, od wydobycia surowców do ostatecznej utylizacji. Mogą być one wykonane z całkowicie naturalnych materiałów, ale także ułatwiają odbiorcom pozytywny wpływ na środowisko poprzez redukcję odpadów i recykling. Ponadto produkty zrównoważone mogą być oznakowane logo Twojej firmy, tak jak każdy inny produkt promocyjny!

Jak więc wybór zrównoważonych produktów promocyjnych może poprawić Twoją strategię marketingową? Otóż konsumenci oczekują, że firmy pójdą w ich ślady. Nie tylko chcą być postrzegani jako społecznie świadomi, ale chcą, aby ich ulubione marki odzwierciedlały te same wartości.

Wdrażanie ekologicznych produktów promocyjnych do ogólnej strategii marketingowej Twojej marki nie jest już sugestią. To kluczowe, jeśli chcesz dotrzeć do dzisiejszego konsumenta. Wybierając zrównoważone produkty, nie tylko spodobasz się swoim klientom i potencjalnym klientom, ale także ugruntujesz pozytywną nazwę swojej firmy, poprawiając w ten sposób ogólny wizerunek marki.

bambusowe butelki opakowania to świetne gadżety ekologiczne dla firm

Jak teraz wdrożyć zrównoważone i przyjazne środowisku praktyki w swojej firmie? Po prostu wybierz taki produkt z naszej oferty. Przykładem jest Bambusowa butelka próżniowa, którą potencjalni klienci nie tylko pokochają jako prezent. Upewnią się po prostu, że Twoja firma wspiera i inwestuje w ważną sprawę. Ta konkretna butelka jest świetnym prezentem premium, ponieważ jest wykonana ze stali nierdzewnej i bambusa, aby utrzymać napoje w odpowiedniej temperaturze. To idealny prezent dla osób w podróży.