Wyświetlanie 1–24 z 71 wyników

Czarny plecak

biały
czerwony
Lime
niebieski
pomarańczowy
35,99  netto

Mała torba sportowa, podróżna

czarny
czerwony
niebieski
zielony
33,20  netto

Plecak

czerwony
niebieski
pomarańczowy
royal blue
14,13  netto

Plecak sportowy

royal blue
13,37  netto

Torba chłodząca na 6 puszek

biały
czerwony
niebieski
zielony
4,49  netto

Torba plażowa

beżowy
czerwony
turkusowy
18,61  netto

Torba podróżna

czarny
czerwony
granatowy
11,48  netto

Torba podróżna, sportowa

czarny
niebieski
151,42  netto

Jeśli szukasz gadżetu reklamowego na każdą porę roku, zastanów się nad zakupem torby podróżnej lub torby sportowej. Czasem słońce, czasem deszcz – nie ważne, jaka pogoda, nasze torby pomogą Ci w stylowej promocji Twojej firmy. Te modne gadżety reklamowe nie są tylko idealnym artykułem promocyjnym skrojonym na miarę Twojej marki, ale także świetnym, praktycznym produktem, który może służyć klientom przez wiele lat. Ponieważ są one dostępne w różnych kolorach, możesz wybrać taką, która najbardziej przypadła Ci do gustu. Co więcej, te spersonalizowane torby podróżne i sportowe można nosić w dowolny sposób. Może służyć jako torba na ramię, zwykła torba do ręki lub przekładana przez ramię.

Niezależnie od tego, czy klient wybierze się na plażę, pod namiot czy na siłownię, oferowane przez nas torby promocyjne będą dla niego najlepszym rozwiązaniem. Z racji tego, że są odpowiednio duże, pomieszczą cenne przedmioty, takie jak telefony komórkowe, portfele, odzież, dokumenty, notebooki, sprzęt sportowy, okulary czy kluczyki do samochodu. Pasek w torbach można dowolnie regulować w zależności od długości, jakiej potrzebuje jej właściciel. Torby są bardzo proste i wygodne w użyciu. Ze względu na swoje funkcje i unikalne cechy świetnym dodatkiem reklamowym dla Twojej firmy. Jest ona idealnym płótnem, na którym możesz umieścić logo swojego przedsiębiorstwa.

Dużym plusem tego typu gadżetów reklamowych jest to, że Twoi klienci noszą ją w miejscach publicznych, czym pomagają zwiększyć świadomość i widoczność Twojej marki. Ponieważ ludzie w sezonie letnim wyjeżdżają na wakacje i spędzają czas na świeżym powietrzu, torba będzie prawdziwym hitem, jeśli wręczysz ją swoim klientom właśnie wtedy. Torby podróżne i sportowe możesz dostosować do swoich preferencji i wymagań klientów, tak aby byli oni, jak najbardziej z nich zadowoleni. To z pewnością pozytywnie wpłynie na promocję Twojej marki wśród turystów i sportowców, którzy z Twoją torbą będą przemieszczać się po wielu miejscach.