Wyświetlanie 1–24 z 63 wyników

Narzędzie wielofunkcyjne 12 el.

czarny
czerwony
granatowy
15,00  netto

Narzędzie wielofunkcyjne 12 el.

czarny
czerwony
granatowy
20,85  netto

Uniwersalne narzędzie wielofunkcyjne w roli gadżetu reklamowego to świetny pomysł. Urządzenia takie są nie tylko funkcjonalne, ale także poręczne i praktyczne. Ludzie uwielbiają korzystać z kompaktowych narzędzi. Dużym atutem tego typu produktów reklamowych jest ich rozmiar. Klient może zawsze nosić przy sobie doskonałe, lekkie narzędzia. To o wiele łatwiejsze niż wożenie wszędzie standardowych ciężkich skrzynek narzędziowych. Narzędzia wielofunkcyjne to zdecydowanie genialny produkt do promocji Twojej marki!

Popyt na rzeczy typu „wszystko w jednym” stale rośnie. Gadżety reklamowe w postaci narzędzi wielofunkcyjnych cieszą się stale rosnącą popularnością. Oferowane przez nas produkty z logo Twojej firmy zawierają wszystkie ważne narzędzia, których może potrzebować Twój klient. Małe i kompaktowe narzędzia nie zajmują dużo miejsca i są bardzo wygodne do przechowywania. Umieszczenie wszystkich narzędzi w jednym miejscu poprawia łatwość dostępu do nich dla użytkownika. Takie gadżety reklamowe są bardzo ergonomiczne i przydatne. Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia narzędzi wielofunkcyjnych są trwałe, dzięki czemu Twoi klienci będą mogli z nich korzystać przez wiele lat. W naszej ofercie możesz wybierać spośród wielu kolorów oraz wzorów.

Gwarantujemy Ci markowy produkt wielofunkcyjny, na który zostanie naniesione Twoje logo. Możesz wybrać je tak, aby, jak najlepiej pasowały do ​​kolorów Twojej firmy. Stosowanie metod takich jak grawerowanie laserowe sprawia, że logo widoczne na gadżecie reklamowym jest trwałe i doskonałe pod względem jakości. Chcąc zbudować silną markę musisz zadbać o swój marketing, aby to zrobić możesz zaoferować swoim klientom, pracownikom i kontrahentom gadżety reklamowe w postaci urządzeń wielofunkcyjnych. Produkty te pomogą zbudować Ci zaufanie, co ostatecznie zwiększy lojalność klientów wobec Twojej marki.

Narzędzia wielofunkcyjne  mogą być świetnym produktem promocyjnym lub gratisowym wysoce atrakcyjnym upominkiem.