Wyświetlanie 1–24 z 54 wyników

Narzędzie wielofunkcyjne 12 el.

czarny
czerwony
granatowy
15,00  netto

Narzędzie wielofunkcyjne 12 el.

czarny
czerwony
granatowy
20,85  netto

Narzędzie wielofunkcyjne 13 el.

czarny
granatowy
szary
33,00  netto

Narzędzie wielofunkcyjne 14 el.

czerwony
granatowy
srebrny
51,92  netto

Uniwersalne narzędzie wielofunkcyjne w roli gadżetu reklamowego to świetny pomysł. Urządzenia takie są nie tylko funkcjonalne, ale także poręczne i praktyczne. Ludzie uwielbiają korzystać z kompaktowych narzędzi. Dużym atutem tego typu produktów reklamowych jest ich rozmiar. Klient może zawsze nosić przy sobie doskonałe, lekkie narzędzia. To o wiele łatwiejsze niż wożenie wszędzie standardowych ciężkich skrzynek narzędziowych. Narzędzia wielofunkcyjne to zdecydowanie genialny produkt do promocji Twojej marki!

Popyt na rzeczy typu „wszystko w jednym” stale rośnie. Gadżety reklamowe w postaci narzędzi wielofunkcyjnych cieszą się stale rosnącą popularnością. Oferowane przez nas produkty z logo Twojej firmy zawierają wszystkie ważne narzędzia, których może potrzebować Twój klient. Małe i kompaktowe narzędzia nie zajmują dużo miejsca i są bardzo wygodne do przechowywania. Umieszczenie wszystkich narzędzi w jednym miejscu poprawia łatwość dostępu do nich dla użytkownika. Takie gadżety reklamowe są bardzo ergonomiczne i przydatne. Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia narzędzi wielofunkcyjnych są trwałe, dzięki czemu Twoi klienci będą mogli z nich korzystać przez wiele lat. W naszej ofercie możesz wybierać spośród wielu kolorów oraz wzorów.

Gwarantujemy Ci markowy produkt wielofunkcyjny, na który zostanie naniesione Twoje logo. Możesz wybrać je tak, aby, jak najlepiej pasowały do ​​kolorów Twojej firmy. Stosowanie metod takich jak grawerowanie laserowe sprawia, że logo widoczne na gadżecie reklamowym jest trwałe i doskonałe pod względem jakości. Chcąc zbudować silną markę musisz zadbać o swój marketing, aby to zrobić możesz zaoferować swoim klientom, pracownikom i kontrahentom gadżety reklamowe w postaci urządzeń wielofunkcyjnych. Produkty te pomogą zbudować Ci zaufanie, co ostatecznie zwiększy lojalność klientów wobec Twojej marki.

Narzędzia wielofunkcyjne  mogą być świetnym produktem promocyjnym lub gratisowym wysoce atrakcyjnym upominkiem.