Wyświetlanie 1–24 z 69 wyników

Lampka warsztatowa COB

czarny
czerwony
niebieski
15,66  netto

Lampka, latarenka

czarny
niebieski
15,16  netto

Latarka 1 LED, długopis i karabińczyk

czarny
czerwony
niebieski
srebrny
2,63  netto

Latarka 2 LED, długopis

czerwony
niebieski
zielony
żółty
3,86  netto

Latarki breloczkowe czy też zwykłe lampki z logo są świetnym produktem promocyjnym. Ze względu na swoją funkcjonalność oraz fakt, że są potrzebne w każdym domu i pojeździe będą świetną reklamą dla firmy. Zapewnią Twoim klientom szybszy dostęp do światła niż latarki ogólnego przeznaczenia. Dzieje się tak dlatego, że latarki i lampki z logo firmy klienci zawsze mogą nosić przy sobie ze względu na ich niewielki rozmiar. Zapewni to im z pewnością spokój ducha, zwłaszcza podczas niecodziennych sytuacji czy wypadków.

Modne akcesoria do torebek są obecnie bardzo popularne, a noszone przy niej latarki przyciągną wzrok potencjalnych klientów. Aby uzyskać bardziej wyjątkowy i innowacyjny produkt promocyjny, wybierz nasze gadżety reklamowe z logo. Oferowane przez nas lampki klient może wykorzystać do dekoracji wnętrz w swoim domu, gdzie ciągle będzie o Tobie pamiętał. Jego goście również zwrócą uwagę na Twój nietuzinkowy gadżet reklamowy. To sprawi, że pozyskasz jeszcze więcej nowych potencjalnych klientów.

Produkty dostępne w naszym sklepie mogą być używane również na zewnątrz, gdzie będą stanowiły jasne źródło światła. Taki prezent przyda się osobom, które lubią biwaki czy wyprawy w góry. Markowa latarka z brelokiem to świetne miejsce na ekspozycję Twojej marki. Ten gadżet reklamowy można przymocować tam, gdzie tylko klient zechce. Tutaj ogranicza go tylko wyobraźnia.

Dzięki widocznemu logo marki i pokazywaniu go wszędzie gdzie tylko pójdzie zachęci klientów do zapytania o Twojej marce. Te produkty promocyjne bez wątpienia przyciągają wzrok. Zawdzięczają to nie tylko swojej praktyczności, ale i designowi. Jeśli je wybierzesz pomogą Ci jeszcze bardziej zwiększyć sprzedaż Twojej firmy. Z naszymi gadżetami reklamowymi stworzysz niezapomnianą promocję dla klienta. Ludzie cenią sobie praktyczne prezenty i chętnie z nich korzystają. Dlaczego więc nie miałbyś ich nimi obdarować? Zrób to, a z pewnością zobaczysz szeroki uśmiech na twarzach swoich klientów.