Wyświetlanie 1–24 z 183 wyników

Oferujemy gadżety dla firmy, gadżety do biura

Są to  m.in. akcesoria biurowe i komputerowe, lampki biurkowe, notatniki i pojemniki na długopisy. W ofercie aktualnie mamy ponad 300 w pełni personalizowanych drobiazgów. Pomogą one zaprezentować Twoją firmę niskim kosztem na długi okres.  

Dzisiaj firma nie jest w stanie funkcjonować bez wizytówki, internetu w każdym miejscu, a co dopiero bez gdy zapomniała o czymś takim jak gadżety dla firmy 

Gadżety reklamowe Kraków

Proponujemy współpracę i oferujemy swoje usługi w zakresie wykonania dowolnego gadżetu z personalizowanym nadrukiem. Gadżety reklamowe w ofercie firm z miasta Kraków są przygotowywane kompleksowo od projektu poprzez dowóz na miejsce. Nie musisz już pamiętać o wszystkim , zajmiemy się Twoim wizerunkiem na targach. Zabłyśniesz  na okolicznościowych spotkaniach. 

Bambusowy notatnik A6 z długopisem z nadrukiem gadżet reklamowy KrakówJeżeli nie masz koncepcji a wiesz, że gadżety do biura są raczej niezbędne to już bardzo dużo. Dobrze, że odwiedziłeś naszą stronę. Teraz to nasza rola, aby dostarczyć Ci produktu wysokiej jakości, często produkowanego z ekologicznych materiałów, lub za pomocą środków, które są bezpieczne dla środowiska a przy tym nie tracą nic ze swojego uroki i funkcjonalności. 

Od dzisiaj gadżety dla firmy nie muszą być praktycznie takie same u każdego. Nasze studio graficzne zaproponuje projekt ciekawy, indywidualny i dobrze określający Twoją firmę. Po akceptacji projektu przelejemy grafikę na gadżet i już w ciągu paru dni będziesz mógł zaprezentować go klientom, czy współpracownikom. Gwarantujemy, że jeśli nawet trafisz na podobny produkt, to nasza personalizacja zrobi go wyjątkowym. 

Teczka konferencyjna kolor czarny - gadżet reklamowy z nadrukiem Kraków Wśród naszych gadżetów mamy przedmioty funkcjonalne i użyteczne na co dzień. Są to nie tylko gadżety do biura, ale także wizytowniki, teczki, zakładki do książki, czy np. zegary ścienne, które oprócz funkcji praktycznych będą zawsze w centrum uwagi wraz z Twoim logo lub znakiem rozpoznawczym. 

Zapraszamy do przeglądania katalogu, stawiania pytań. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie od prostego projektu i przedmiotu po gadżety praktycznie każdego rodzaju, nie tylko gadżety do biura.