Wyświetlanie 1–24 z 410 wyników

Antystres „piłka”

biały
czerwony
fioletowy
granatowy
pomarańczowy
zielony
żółty
2,40  netto

Antystres „piłka”

biały
czerwony
fioletowy
granatowy
pomarańczowy
srebrny
zielony
żółty
3,12  netto

Oferujemy gadżety dla firmy, gadżety do biura

Są to  m.in. akcesoria biurowe i komputerowe, lampki biurkowe, notatniki i pojemniki na długopisy. W ofercie aktualnie mamy ponad 300 w pełni personalizowanych drobiazgów, które pomogą zaprezentować Twoją firmę niskim kosztem na długi okres.  

kalkulator to popularny gadżet dla firmy do biura Dzisiaj firma nie jest w stanie funkcjonować bez wizytówki, internetu w każdym miejscu, a co dopiero bez gdy zapomniała o czymś takim jak gadżety dla firmy 

Gadżety reklamowe Kraków

Dlatego proponujemy współpracę i oferujemy swoje usługi w zakresie wykonania dowolnego gadżetu z personalizowanym nadrukiem. Gadżety reklamowe w ofercie firm z miasta Kraków są przygotowywane kompleksowo od projektu poprzez dowóz na miejsce. Nie musisz już pamiętać o wszystkim , zajmiemy się Twoim wizerunkiem na targach, czy po prostu okolicznościowych spotkaniach. 

Jeżeli nie masz koncepcji a wiesz, że gadżety do biura są raczej niezbędne to już bardzo dużo, ponieważ odwiedziłeś naszą stronę. Teraz to nasza rola, aby dostarczyć Ci produktu wysokiej jakości, często produkowanego z ekologicznych materiałów, lub za pomocą środków, które są bezpieczne dla środowiska a przy tym nie tracą nic ze swojego uroki i funkcjonalności. 

gadżety do biura nie muszą być nudne przykładem jest świetna mapa świata Od dzisiaj gadżety dla firmy nie muszą być praktycznie takie same u każdego. Nasze studio graficzne zaproponuje projekt ciekawy, indywidualny i dobrze określający Twoją firmę. Po akceptacji projektu przelejemy grafikę na gadżet i już w ciągu paru dni będziesz mógł zaprezentować go klientom, czy współpracownikom. Gwarantujemy, że jeśli nawet trafisz na podobny produkt, to nasza personalizacja zrobi go wyjątkowym. 

Wśród naszych gadżetów mamy przedmioty funkcjonalne i użyteczne na co dzień. Są to nie tylko gadżety do biura, ale także wizytowniki, teczki, zakładki do książki, czy np. zegary ścienne, które oprócz funkcji praktycznych będą zawsze w centrum uwagi wraz z Twoim logo lub znakiem rozpoznawczym. 

Zapraszamy do przeglądania katalogu, stawiania pytań. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie od prostego projektu i przedmiotu po gadżety praktycznie każdego rodzaju, nie tylko gadżety do biura.