Wyświetlanie 1–24 z 56 wyników

Lunch boxy z nadrukiem

Kiedy idziemy do pracy czy do szkoły, zabieramy nasze dzieci do przedszkola, wszyscy chcemy mieć ze sobą jedzenie, w dodatku zdrowe i domowe. Obiad, lunch lub sałatka w ciągu dnia jest najlepszym rozwiązaniem. W tym przypadku niezbędny jest lunch box, który idealnie przechowa jedzenie. Pudełka na lunch czy śniadanie wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, przetestowanego pod kątem kontaktu z żywnością. Mogą być używane do codziennego transportu obiadu lub innego jedzenia, które idealnie sprawdzi się podczas wyjazdu.

Pudełka na żywność z nadrukiem

Plastikowe pudełka pozwalają na przechowywanie żywności, a dzięki swojej hermetyczności żywność może być przechowywana dłużej. Większość produktów posiada wieczko z klipsem do szczelnego zamykania. Nie ma powodów do obaw, że jedzenie wypadnie, lub wyleje się i zabrudzi inne rzeczy w torbie. Produkt dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na indywidualne dobranie produktu. Wiele z nich posiada nadrukowane, efektowne wzory i pięknymi tłoczeniami, dzięki czemu są chętnie wybierane przez dzieci. Zakres temperatur większości tych produktów na lunch jest bardzo szeroki. Wytrzymują temperatury od -20 do +100 stopni Celsjusza, co oznacza, że ​​można je przechowywać w lodówce, a także podgrzewać w kuchence mikrofalowej. Można je również bez problemu myć w zmywarce bez obaw o odkształcenia.

W naszej ofercie znajduje się wiele pojemników, które można wykorzystać na wiele sposobów. Każdy z nich możesz wykorzystać jako gadżety dla firm, ponieważ oprócz tego, że mogą być używane do przenoszenia żywności,  czy przechowywania żywności w lodówce ich powierzchnia doskonale nadaje się do naniesienia dowolnej grafiki. Dzięki wygodnym przegródkom w pojemniku możemy umieścić dwie, trzy, a nawet cztery dania, które nie będą się stykać, dzięki czemu można zachować na talerzu każde oddzielne dania podczas późniejszego odgrzewania, bądź jedzenia. Istnieją różnego rodzaju pojemniki wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak plastik, stal nierdzewna, aluminium, czy bambus.