Wyświetlanie 1–24 z 140 wyników

Aluminiowa butelka 750ml TENERE

czerwony
matowe srebro
niebieski
19,56  netto

Butelka – termos 500 ml HELSINKI

biały
czerwony
matowe srebro
niebieski
pomarańczowy
turkusowy
zielony
23,23  netto

Butelka 500 ml BELO BOTTLE

biały
czerwony
matowe srebro
matt gold
niebieski
pomarańczowy
zielony
22,78 27,33  netto

Butelka 600ml ICELAND

biały
royal blue
szary
42,81  netto

Butelka aluminiowa 500ml

biały
matowe srebro
niebieski
17,58  netto

Butelka aluminiowa 600ml

biały
czerwony
matowe srebro
royal blue
white/black
white/blue
white/red
zielony
11,69  netto

Butelka dwuścienna 970 ml

biały
Dark navy
42,74  netto

termokubek, kubek termiczny, z pokrywką z PP i obudową z bambusa. Pojemność 400 ml. Bambus jest produktem naturalnymKUBKI TERMICZNE? Jestem bardzo zadowolony, że mogę używać naszych kubków termicznych z nadrukowanym logo jako gadżetu firmowego. Nie tylko utrzymują one moje napoje gorące przez długi czas, ale także świetnie prezentują się z naszym logo na powierzchni.

Te kubki termiczne są naprawdę solidne i trwałe. Ich podwójne ścianki zapewniają doskonałą izolację termiczną, co oznacza, że mogę cieszyć się ciepłym napojem nawet po kilku godzinach. Nie muszę się martwić, że moja kawa stanie się zimna w trakcie długiego spotkania czy podróży służbowej.

Dodatkowo, kubki są bardzo praktyczne. Mają wygodny uchwyt, który ułatwia trzymanie i picie z nich. Ich dopasowany rozmiar sprawia, że bez problemu mieszczą się w mojej torbie na laptopa lub w podręcznym plecaku. Nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie pełnią swoją funkcję doskonale.

Bambusowy termos z kubkiem, z nadrukiem gadżet reklamowyDodrukowane logo dodaje profesjonalnego wyglądu i wyróżnia naszą firmę. Kiedy używam kubka w miejscach publicznych, inni z łatwością rozpoznają naszą markę. Jest to również doskonały sposób na promowanie naszego biznesu i budowanie świadomości marki wśród klientów i partnerów.

Ogólnie rzecz biorąc, nasze kubki termiczne z nadrukowanym logo są świetnym gadżetem firmowym. Są praktyczne, trwałe i promują naszą markę w sposób elegancki. Jestem dumny, że mogę używać ich na co dzień i reprezentować naszą firmę w taki stylowy sposób.